Diptic, Fotoğraf Birleştirme ve Efekt Uygulaması

Sitemizde fotoğraflarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz birçok uygulamayı daha önce tanıtmıştık. , Android cihazınızda bulunan fotoğrafları tek fotoğraf olarak birleştirip, farklı efektler ile görselleştirebileceğiniz bir uygulama. Uygulama ile istediğiniz fotoğrafları cihazınızdan seçerek birleştirebiliyorsunuz. Bu birleştirme işini yaparken uygulama kullanıcılarına 19 farklı birleştirme şekli sunuyor. Bu sayede istediğiniz fotoğrafları öne çıkarabilirken istediklerinizi de arka planda bırakabiliyorsunuz.

diptic 1 Diptic, Fotoğraf Birleştirme ve Efekt Uygulamasıdiptic 2 Diptic, Fotoğraf Birleştirme ve Efekt Uygulaması

Uygulama üzerinden fotoğraflarınızı istediğiniz yönde döndürebiliyor, ayna yansıma efekti verebiliyor ve istediğiniz bölümünü yakınlaştırabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama ile fotoğraflarınızın parlaklık ve kontrast oranlarını da değiştirebiliyorsunuz. Fotoğraflarınıza isterseniz kenarlıklar da ekleyebiliyorsunuz. Uygulama ile oluşturduğunuz fotoğrafları isterseniz e-posta yolu ile isterseniz de Facebook, Flickr, Tumblr veya Google hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz.

Uygulama Google Play Store üzerinden 0.99$ karşılığında indirilebiliyor. Marifetleri göz önünde bulundurulduğu zaman verilen ücrete değdiğini göreceksiniz. Sosyal ağ hesaplarınızı aktif olarak kullanıyorsanız uygulama işinize fazlasıyla yarayacaktır. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Google Play Store üzerinden Diptic uygulamasını indirip, kullanmaya başlayabilirsiniz.

diptic apk Diptic, Fotoğraf Birleştirme ve Efekt Uygulaması

Aranan Kelimeler:

Share This Post

Post Comment