Android Uzmanı - Android Uygulamalar, Android Oyunlar, Android Destek Platformu
0

100 Doors 2013, Kapı Açma – Bulmaca Oyunu

100 Doors 2013, içerisindeki küçük bulmacaları çözerek ilerleyebileceğiniz, sizi düşünmeye teşvik eden oldukça keyifli bir bulmaca – zeka oyun. Oyun içerisinde 40 farklı kapı bulunuyor. Bu kapıları çevresindeki küçük bulmacaları çözerek açabiliyorsunuz. İlk birkaç bölümde kapıları açmak oldukça kolayken, sonraki bölümlerde daha fazla düşünmeniz gerekiyor. Oyun içerisindeki kapılar her hafta güncelleniyor.

door 1 100 Doors 2013, Kapı Açma – Bulmaca Oyunudoors 2 100 Doors 2013, Kapı Açma – Bulmaca Oyunu

Bu sayede oyunun yeni bölümlerine yeni sürüm beklemeden ulaşabiliyorsunuz. 100 Doors 2013 oyunu içerisindeki grafikleri ile de dikkat çekiyor. Açmak için uğraştığınız kapıların tasarımları görsel olarak detaylar düşünülerek tasarlanmış. Bu yüzden grafikler gerçeğe oldukça yakın. Oyunu oynarken bir sonraki bölüme geçmek için fazlaca düşünmeniz gerekecek. Emin olun ki oyun içerisindeki bölümlerin hepsini bitirmeden de bulmacalar aklınızdan çıkmayacak.

Google Play’de 5000’den fazla kullanıcının denediği, Ücretsiz olarak Android cihaz kullanıcılarına sunulan 100 Doors 2013 bulmaca oyununu Google Play sayfası üzerinden aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirip, bulmacaları çözebilmek için düşünmeye başlayabilirsiniz.

doors apk 100 Doors 2013, Kapı Açma – Bulmaca Oyunu

Bir önceki yazımız olan Real Racing 3 android araba yarışı oyunu başlıklı makalemizde android araba yarışı, Android Araba Yarışı Oyunları ve Android Oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Aranan Kelimeler

Filed in: Android Oyunlar Tags: , ,

Get Updates

Share This Post

Related Posts

Leave a Reply

Submit Comment

© 2014 Android Uzmanı – Android Uygulamalar, Android Oyunlar, Android Destek Platformu. All rights reserved.
WordPress theme designed by Theme Junkie.